poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Neymar JR !!!Hej ! :) Witam was ponownie na moim blogu ! Dziś opiszę wam autograf od osoby ,której mam nadzieje przedstawiać nie trzeba ! Autograf jest oczywiście od Neymara , piłkarskiej gwiazdy , wielu Brazylijczyków nazywa go następcą słynnego Pele. Obecnie Neymar reprezentuje klub ze stolicy Kataloni ,którą zasilił w roku 2013 (sezon 2013/14). Neymar mógł zostać królem strzelców podczas mundialu 2014 w Brazyli, lecz podczas meczu ćwierćfinałowego (tj.1/8) został dość brutalnie sfaulowany i doznał kontuzji.
Do Neymara wysłałem 1 plakat i 3 zdjęcia ,których nie otrzymałem z powrotem, mam nadzieję że otrzymam je w najbliższym czasie :) Pisałem na adres PRYWATNY, którego NIE PODAM ! Przed publikacją tego postu dostałem parę e-mail z prośbą o ten adres, lecz ja na takowe nie odp. ponieważ adresu podać nie mogę !!
EDIT : Znalazłem fajną grafikę w internecie gdzie są  pokazane autografy orginalne i podróbki. Ponieważ zobaczyłem że sporo blogerów ma według tego zdjęcia podrobione autografy Neymara

12 komentarzy:

 1. Gratuluję !
  Zapraszam do mnie na nowe posty!
  autograph-colection-by-sebastian.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję! Też wczoraj dostałam ;) Dodałam Twojego bloga do polecanych http://ania-autografy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje! ;)
  Zapraszam do siebie http://autografyszymon.blogspot.com/
  Dodałem do listy ;)

  OdpowiedzUsuń